"Giriş Müziği, İlk Dans Müziği, Pasta Müziği ve Gelin Çiçeği Atma" Müziklerinizi Seçerken.

Giriş Müziği Seçiminiz Nasıl Olmalı?

Bir Hollywood filmi fragmanı izlediğinizi düşünün. Fragmanın ilk sahnelerinde sizi etkileyen en önemli noktanın, o filmin fragman giriş müziği olduğunu hiç fark ettiniz mi? Şimdi de; kendi hayatınızın en güzel anlarından olan, evliliğinizin başlangıç müziğini düşünün... Nasıl ki, o severek izlediğiniz film fragmanında müzik başlar başlamaz olaylarla baş başa kalmıyorsanız, giriş müziğinizde de ilk saniyeden itibaren konuklarla yüz yüze gelmemelisiniz. Doğru müzik seçimi ile; yaşadığınız anın tadına vararak sahnede yerinizi almanız; konuklarınızın sizlerle çok daha hazır, keyifli ve mutlu merhaba demelerini sağlayacaktır.

İlk Dans Müziği...

Tüm gözlerin üzerinizde olduğu anlardan birindeyiz. Heyecanınız, eşinizin elini tutmanızla birlikte bir nebze olsun dizginleniyor. Ancak bu yeterli değil. Size destek olan özel anınızdaki en önemli noktalardan birisi de eşlik eden müziğiniz! Bu müzik seçiminizin sizi negatif algı veya duyguya kesinlikle sürüklemeyecek şekilde olması gerekiyor. Seçiminizin mutluluğunuzu, sevginizi veya enerjinizi yansıtacak bir şarkıdan yana olması çok daha doğru olacaktır.

Düğün Pastanız Getirilirken Ne Tarz Müzik Seçmelisiniz?

Yemekler yenildi, konuklarınız ilk sahne performanslarını sizinle birlikte sergilediler. Sıra geldi düğünümüzün olmazsa olmazları içinde yer alan "düğün pastası" na... Nasıl ki sizlerin ilk merhaba ve ilk dans müziklerinize büyük bir özen gösterildiyse, aynı özenin pasta merasiminiz için de gösterilmesi gerekmektedir. Burada yaşanılması gereken duygu, romantizmden çok coşkudur. Konuklarınızın, sizin pastanızı kestiğiniz anda hep birden destek olarak ellerinizden tuttuğunu hissetmeli ve aynı durumu onlara hissettirmelisiniz. Bunun da yolu doğru müzik tercihinden geçiyor.

Gelin Çiçeği Atma Müziğiniz...

Salondaki tüm müzmin bekarların gözü aydın! Çiçek atma merasiminiz başlıyor. Onca katıldığımız etkinlikten deneyimimiz, gelinlerin çiçeklerini nokta atışı olarak diledikleri kişiye denk getirdikleri yönünde oldu. Eminiz, siz de çok iyi bir nişancısınız. Peki, arkadaşlarınızı bu törene katılımda nasıl motive edeceksiniz? İçlerinde, bir hafta öncesinden çiçeği kapmayı kafasına koyarak arkanızda yerini alanlar olduğu gibi; çekingen ve kendini orada olmak konusunda hazır hissetmeyenler de olacaktır. Tüm bu ekibi motive etmek için siz zahmet etmeyin. Biz, arkadaşlarınızı koşarak alana getirecek müzik seçimlerinizin icrası için orada olacağız.

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square